Sárinka a její rodina

 Když to počasí umožní, dá se fotit novorozenec i venku a pro mě i mnoho rodičů, je to mnohem přirozenější a příjemnější.. :) 















Mockrát děkuji za důvěru při focení <3

Komentáře

  1. Skvělá holčina(sympatická,milá,dobře se s ní kecá)hezké fotky a ma rychle dodání fotek,na focení už nebudeme chodit 😁👍dekujeme

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Skvělá holčina(sympatická,milá,dobře se s ní kecá)hezké fotky a ma rychle dodání fotek,na focení už nebudeme chodit jinam 😁👍dekujeme

      ODPOVĚDĚTSMAZAT

      Vymazat

Okomentovat

Doporučuji