Když to počasí umožní, dá se fotit novorozenec i venku a pro mě i mnoho rodičů, je to mnohem přirozenější a příjemnější.. :)
Mockrát děkuji za důvěru při focení <3
Skvělá holčina(sympatická,milá,dobře se s ní kecá)hezké fotky a ma rychle dodání fotek,na focení už nebudeme chodit 😁👍dekujeme
Skvělá holčina(sympatická,milá,dobře se s ní kecá)hezké fotky a ma rychle dodání fotek,na focení už nebudeme chodit jinam 😁👍dekujemeODPOVĚDĚTSMAZAT
Skvělá holčina(sympatická,milá,dobře se s ní kecá)hezké fotky a ma rychle dodání fotek,na focení už nebudeme chodit 😁👍dekujeme
OdpovědětVymazatSkvělá holčina(sympatická,milá,dobře se s ní kecá)hezké fotky a ma rychle dodání fotek,na focení už nebudeme chodit jinam 😁👍dekujeme
VymazatODPOVĚDĚTSMAZAT