Jedlé dárky

Tipy na jedlé dárky :) 



Prvním je vaječný koňak - dělám ho již několikátý rok a je to vždy sázka na jistotu :) přímo dělám z této stránky (vaječňák po česku)...



Druhý tekutý tip je domácí Baileys - ještě rychlejší a jednodušší příprava než u vaječňáku, recept najdete zde. Určitě ale zkuste taky karamelový, skořicový nebo perníkový likér od Smooth and cooking.


Letos jsem zkusila také pražené kešu oříšky a myslím, že to bude zase velmi oblíbený dárek. Příprava je navíc jednoduchá. Kešu opražíte na pánvi, přidáte trochu oleje a oblíbené koření (já dala tymián a kajanský pepř).


Posledním tipem je granola - rychlé, levné, spolehlivé a navíc můžete udělat několik druhů :) 


Tak ať vám nebo obdarovaným chutná, dejte mi pod příspěvek vědět, co mělo úspěch <3

Komentáře

Doporučuji