Jedlé dárky
Tipy na jedlé dárky :)
Prvním je vaječný koňak - dělám ho již několikátý rok a je to vždy sázka na jistotu :) přímo dělám z této stránky (vaječňák po česku)...
Druhý tekutý tip je domácí Baileys - ještě rychlejší a jednodušší příprava než u vaječňáku, recept najdete zde. Určitě ale zkuste taky karamelový, skořicový nebo perníkový likér od Smooth and cooking.
Letos jsem zkusila také pražené kešu oříšky a myslím, že to bude zase velmi oblíbený dárek. Příprava je navíc jednoduchá. Kešu opražíte na pánvi, přidáte trochu oleje a oblíbené koření (já dala tymián a kajanský pepř).
Posledním tipem je granola - rychlé, levné, spolehlivé a navíc můžete udělat několik druhů :)
Tak ať vám nebo obdarovaným chutná, dejte mi pod příspěvek vědět, co mělo úspěch <3









Komentáře
Okomentovat