Vánoční focení 2020

    Letos jsem naplánovala konečně vánoční focení v exteriéru, ale bohužel vzhledem k situaci se neuskuteční.. Každopádně scénu ještě zdokonalím a příští rok nás to nemine, slibuji! :) 

    Další rok bych chtěla zrealizovat více takových mini focení - například velikonoční, letní nebo narozeninové, když o to budete stát :) 

    Další velkou novinkou, kterou jsem letos chtěla začít bylo newborn focení přímo z porodnice, vše v černobílé barvě, fotky právě narozených miminek jsou dokonalé a autentické... Toto focení zatím neproběhlo kvůli zakázaným návštěvám v nemocnicích, ale moc se na to těším <3 

Již teď můžete objednávat poukázky k Vánocům, veškeré informace poskytnu do zpráv :) 

Moc se na vás na všechny těším, buďte spokojený a šťastný :) 


Tady pár fotek z naší vánoční scény









Komentáře

Doporučuji