Klivarovi

Tohle focení jsem si neskutečně užila, nejen proto že jsme fotili v Křižánkách a to je pro mě srdcovka...
Díky holky za krásné odpoledne a taťkovi díky za trpělivost :)



 


 

 





 PS: už se moc těším na přírůstek <3

Komentáře

Doporučuji