Rozlučka se svobodou
Tak trochu jiná rozlučka se svobodou aneb AKČULZOR 2020 :)
Vyrazily jsme v pátek vlakem, sebevrah nám trochu ztížil výchozí podmínky, ale nakonec jsme vše vyřešily a sešly se všechny v Desné (Reidlova vila).. Zde na nevěstu čekal první úkol - přijít na to, kam jdeme. Šifru skrytou v housce našla rychle a vyluštila ještě rychleji :) a pomocí mapy jsme vyrazily...
Při páteční cestě nám alespoň na chvíli vysvitlo slunce, tak jsme toho využily ke svačině, popíjení a osvěžení.
Cestou jsme si ještě zavzpomínaly na naše výpravy s Veveřicemi a zahrály si bombu, 10, 9, 8, ... Za každý splněný úkol jsme měly nachystaný dárek - album, fotky, plecháčky, které jsme si vyzdobily každá po svém :)
V sobotu nám počasí již tolik nepřálo, ale není špatného počasí, jen špatného oblečení... a zmáčet se umí každý trouba, ale zůstat suchý jen pořádný Zálesák. A to my jsme! :D
A aby nám ten den rychleji ubíhal, zastavily jsme se hned v první hospodě, kterou jsme potkaly :D pivečko, knedlíky s borůvkami i česnečka nám přišli k chuti :) Nevěsta zvládla ještě další úkol v podobě poznávačky fotek - to jsme se nasmály :D
Celý víkend jsme strávily v Jizerských horách. V pátek jsme spaly v Chatě na Souši (nedaleko vodní nádrže Souš), v sobotu jsme ušly 23 km (kolem Bukovce, přes Pytlácké kameny, Předěl a dále do Bílého potoka)... Zde jsme se ubytovaly v kempu, kde jsme dostaly večeři a ráno taky snídani, což nám usnadnilo plánování s jídlem.
Nemohly jsme nevěstě odpustit další zálesáckou dovednost - mávanou morseovku a připravení oheň (když celý den pršelo) a následně přepálení provázku.
V neděli jsme si vyšláply kopec, narazily na Jizerskou Magistrálu, kde proběhl slibovaný striptýz (ten by na rozlučce chybět neměl :D) a došly do Josefova dolu, odkud jsme se vypravily směr Praha
a Chrudim.
a Chrudim.
A jak si rozlučku představujete vy? Jakou jste ji případně měli?
Já si troufám říci, že nám se vše vyvedlo a nevěsta byla spokojena. Teď už se těšíme my, jaký bude jejich svatební den! <3


Komentáře
Okomentovat