Slezákovi

Další série z rodinného focení :) 
Tohle focení jsem si neuvěřitelně užila - zablbly jsme si v trávě, upletly věnečky, schovávaly se..
Žádné nastavování - jen pohoda a smích <3





















Moc díky, holky! <3

Komentáře

Doporučuji