4 matky, 4 děti a jedna chalupa

Bylo potřeba se zase trochu socializovat a jelikož už některé z nás půjdou po prázdninách do práce, do školky a některé jsou opět v očekávání, musely jsme to vzít rychle a ještě si to pořádně všechny užít! :) To se povedlo... <3 díky, ženy!




Chvilka čtení a pohody.... 



Jsou to neuvěřitelný koumáci, ještě si nerozumí úplně dokonale, ale kdo jo, že? 
Stejně jsou nejlepší, i když se věčně hádají kvůli kočárkům, knížkám, plyšákům :D








A přesně taková pohoda to byla :) 





Došlo i na vyprávění pohádek, kde se zapojily i děti... tohle byla zrovna o Budulínkovi a Dája si teď doma stále zpívá tu vlezlou písničku, díky, Jáňo! 




Uvidíme, co z toho bude.... <3 (sranda nebo ne?)





Komentáře